EasyGreen mērķis ir būt Baltijas reģiona līderim dabīgo zālienu sporta laukumu būvniecībā un kopšanā, pielietojot savas unikālās zināšanas, tehniskās iespējas, pieredzi un jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu pasūtītāja mērķiem atbilstoša sporta laukuma seguma optimālu kvalitāti ilgtermiņā.

Easygreen komanda

EasyGreen kodols ir zinoši, atbildīgi un tehniski speciālisti, desmitos tehnikas vienību un specifiskas iekārtas, lai laukumu vai zālienu būve un kopšana būtu pareiza, ātra un kvalitatīva. Mums katrs projekts ir svarīgs, unikāls un izdarāms.

Image

Dabīgo zālienu eksperts

Ansis Birznieks

Papildus Vācijā iegūtai izglītībai sporta zālienu jomā, vairāk kā 20 gadus audzējis unikālu pieredzi tieši sporta zālienu jomā. Katrai situācijai individuāls risinājums – no jauna laukumu plānošanas līdz pat zāliena sagatavošanai starptautiska līmeņa spēlēm.

Tālrunis: +371 29 235 928

E-pasts: ansis@easygreen.lv

Pieredze

2019

LFF konsultants nacionālās izlases spēļu nodrošināšanā EURO Qalifiers 2020 turnīrā (atbildīgs par Daugavas stadiona dabīgā zāliena sagatavošanu spēlēm) – Latvija : Izraēla; Latvija : Slovēnija; Latvija : Polija; Latvija : Maķedonija; Latvija : Austrija (19.novembris!). EasyGreen veica laukuma specifiskos kopšanas pasākumus un piedalījās laukuma gatavošanā spēlēm, spēļu laikā un pēc spēlēm)

2019

Daugavas stadiona konsultants laukuma gatavošanai pirms un pēc grupas Instrumenti koncerta, kurš notika uz dabīgā zāliena laukuma

Sertifikāti

Rekvizīti:

SIA „Galantus”
Reģ. Nr.: 41203011879
PVN Reģ. Nr.: LV41203011879
Jur. Adrese: Ventspils, Dārzu iela 6, LV-3601
Banka: SEB Banka
Konta nr. LV38UNLA0019004467586
e-pasts: info@easygreen.lv

EasyGreen ir daļa no Galantus grupas.

Sazinies ar pieredzējušiem sporta laukumu ekspertiem

Sazinies ar mūsu ekspertiem

Paldies! Saņēmām jūsu ziņu!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki