Image

Kopšana

RFS Daugavgrīvas laukuma kopšana

Rīgas Futbola skola pēdējos gados būtiski uzlabojusi savu laukumu bāzi un var tikt uzskatīta par šajā ziņā jaudīgāko klubu Latvijā. Trīs nu jau augstas kvalitātes dabīgie laukumi ir nopietna saimniecība. RFS ir sarūpējusi samēra plašu tehnikas klāstu un lielu daļu darbu zālienā spēj izdarīt paši, arī darbinieki ar gadiem uztrenējuši prasmes ļoti atzīstamā līmenī. RFS laukumi ir pacēluši laukumu kvalitātes latiņu patīkami augstu.

Daugavgrīvas laukums ir rekonstruēts ap 2012.gadu, diemžēl pieļaujot rupjas kļūdas – laukumā aprakti dažādi atkritumi, netika planēts ar lāzera vadības sistēmu, tāpēc laukums nav ideāli līdzens. Laukums uzrāvienu piedzīvojis 2019.gadā, kad tika izbūvēta automātiskā laistīšanas sistēma, kas ļauj izmantot laukumu ar maksimālo slodzi, protams, sekojot attiecīgiem kopšanas pasākumiem.

EasyGreen komanda šajā laukumā dažādos laikos veikusi dažādus darbus – piesēšana, smilšošana, aerācija, vertikulēšana, pavasara komplekss, gatavošana ziemai, mēslojuma piegādes, sēklu piegādes, cīņa ar nezālēm u.c. Mūsu eksperti arī regulāri uzrauga laukumu, konsultē par veicamajiem pasākumiem, lai zāliens kalpotu lieliski.

Sazinies ar pieredzējušiem sporta laukumu ekspertiem

Citi situāciju apraksti

Sazinies ar pieredzējušiem sporta laukumu ekspertiem

Sazinies ar mūsu ekspertiem

Paldies! Saņēmām jūsu ziņu!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki