Image

Kopšana

Skonto stadiona gatavošana izlases spēlēm

Futbols ir karalis

Futbols nenoliedzami ir pasaules sporta veids nr.1, tāpēc tam pievērsta milzīga uzmanība – spēlētāji ir pasaulslavenas zvaigznes, notikumi futbolā reizēm aizēno daudzus citus notikumus valstīs un pat pasaulē. Spēles laukuma zāliens spēlē būtisku lomu gan sportisko rezultātu sasniegšanā gan spēles vizuālajā baudījumā.

Spēle notiek tad, kad tai jānotiek. Un zālienam jābūt tam gatavam.

Image

Skonto stadiona zālienu valsts izlases startiem EasyGreen komanda gatavoja gan 2016. gan 2017.gada sezonā, pie tam 2017.gadā tas notika UEFA ekspertu vadībā un uzraudzībā, kas mums visiem daudz iemācīja, pierādot, ka pat vienā mēnesī var laukuma kvalitāti pacelt pasaules līmenī, rūpīgi un intensīvi strādājot.

Uz EasyGreen gatavotā laukuma spēlēja gan Portugāle, gan Holande, gan Īslande un visas komandas bija tiešām apmierinātas ar zāliena kvalitāti, neskatoties uz zāliena vecumu un ierobežoto stadiona tehnisko bāzi

Zvaigznes zālienā

Skonto stadionā tika nodrošināta laukuma gatavošana gan pirms gan pēc spēlēm. Portugāles spēle notika pašā jūnija sākumā, pēc ļoti vēla pavasara, tāpēc tika veikti daudzi specifiski kopšanas pasākumi:

Image

Vēlās rudens spēlēs izaicinājums bijis nodrošināt zāliena augšanu, lai tas spēj atjaunoties pēc oktobra spēlēm un būt gatavs novembrim, kad valda izteikti slapji laika apstākļi, tad tika v eikti sekojoši gatavošanas pasākumi:

Šī pieredze ir devusi EasyGreen komandai neatsveramu pieredzi visos gadalaikos, dažādas situācijās, arī ekstrēmās – kā nodrošināt lielisku zālienu vienmēr!

Arī šobrīd EasyGreen nodrošina izlases laukumu gatavošanu gan oficiālajām spēlēm Daugavas stadionā, gan izlases treniņu bāzi Slokas stadionā.

Sazinies ar pieredzējušiem sporta laukumu ekspertiem

Citi situāciju apraksti

Sazinies ar pieredzējušiem sporta laukumu ekspertiem

Sazinies ar mūsu ekspertiem

Paldies! Saņēmām jūsu ziņu!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki