Image

Kopšana

Slokas stadiona kopšana

Slokas stadions ir kvalitatīvi uzbūvēts augsta līmeņa laukums (smilts bāzes auglīgais slānis, drenāžas slānis u.c.), kam vienīgais mīnuss ir automātiskās laistīšanas sistēmas neesamība, tomēr ir cerība uz drīzu šīs problēmas risinājumu. Neskatoties uz to, stadiona kopšanas komanda ļoti veiksmīgi laistīšanu veic ar ‘dārza laistītājiem’, lai gan tas prasas daudz lieka darba un uzmanības.

Zāliena zelmenis arī jau kalpo daudzus gadus, tāpēc tajā sastopama gan maura skarene, gan zāliena filcs, arī finansējums ir ierobežots, tomēr laukumā tiek izdarīts viss, kas ir iespējams. Un rezultāti neizpaliek – arī Latvijas izlase Slokas stadionu izmanto kā savu treniņu laukumu pirms atbildīgām starptautiskām spēlēm.

Slokas stadionā EasyGreen komanda veic plašu specifiskās kopšanas darbu kompleksu – gan pavasara kompleksu, gan specifiskos vasarā, gan rudenī, lai laukums būtu gatavs lietošanai.

Aerācija, vertikulēšana, dziļirdināšana, smilšošana, piesēja, cīņa ar nezālēm un sagatavošana ziemai, gan labošana ar paklājzālienu.

Sazinies ar pieredzējušiem sporta laukumu ekspertiem

Citi situāciju apraksti

Sazinies ar pieredzējušiem sporta laukumu ekspertiem

Sazinies ar mūsu ekspertiem

Paldies! Saņēmām jūsu ziņu!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki